Про роботу компанії в 2022 році

Шановні мешканці

(власники) квартир будинків корпорації «Авантаж»!

 

ПЕОЖБ «Авантаж» створено з метою забезпечення комфортних умов проживання, забезпечення належного рівня сервісу, утримання та експлуатації житла, придбаного (набутого у власність) в будинках корпорації «Авантаж».

 

Починаючи з 24 лютого 2022 року (початок збройної агресії з боку Росії) зусилля компанії були направлені, перш за все, на збереження майна людей, що вимушені були покинути свої домівки, створення умов (підтримки максимально можливого рівня сервісу) для тих, хто залишився в Харкові. Незважаючи на постійні обстріли житлових кварталів, під які, на превеликий жаль, потрапили і наші будинки, ми змогли налагодити роботу наших працівників: слюсарів, сантехніків, двірників, прибиральниць та консьєржів (охоронців). Будинки знаходяться під нашим невпинним контролем – всі питання, пов’язані з організацією їх належної експлуатації вирішуються в оперативному порядку. Штат ПЕОЖБ повністю укомплектовано професійним персоналом, виходячи з необхідного актуального обсягу робіт. Ми поступово виходимо на той рівень сервісу, до якого звикли наші мешканці.

 

Завдяки самовідданій роботі наших співробітників наші будинки забезпечені всіма комунальними послугами: територія прибрана, сміття вивозиться за графіком, ліфти та насосні працюють, тощо. Відновлено роботу комендантів (інженерів з експлуатації житлових будинків). Нами вчасно було підготовлено і розпочато опалювальний сезон, (ми змогли навіть здійснити деякі капітальні ремонти – на котельнях, де це було необхідно, проведено заміну 7-ми розширювальних баків, 2-х мембран, теплообмінника, 2-х циркуляційних насосів, тощо), на що було витрачено 414 тисяч грн., організовано відновлення опалення в одному з наших будинків, куди потрапила ракета та внаслідок довготривалої відсутності електричної енергії повністю була зруйнована система. Всього ж на підготовку до осінньо-зимового періоду, поточний ремонт інженерних мереж, конструктивних елементів та обладнання, обслуговування систем життєзабезпечення будинків на суму 2 мільйона 144 тисяч грн. (в тому числі замінено 110 м аварійних сталевих трубопроводів, 230 м аварійних сталевих трубопроводів на поліпропіленові, тощо). Наразі, з метою економії витрат палива та зменшення нарахувань по тарифу (ми не забуваємо заощаджувати Ваші гроші), в будинках та місцях загального користування підтримується, виходячи з погодних умов, необхідний температурний режим з метою не допущення розморожування інженерних систем.

 

З метою налагодження оперативного зв’язку між ПЕОЖБ та мешканцями (власниками квартир), по кожному будинку, було створено чати в месенджері Viber, в яких надавалася і надається актуальна інформація стосовно стану будинку, робіт, які виконуються та передбачена можливість робити заявки, подавати скарги та пропозиції. Незважаючи на значне зростання цін на майже всі товари та послуги (тільки офіційний індекс інфляції за 2022 рік склав 126,6%), наша компанія не збільшила вартість експлуатаційних послуг – щомісячно здійснюються перерахування, виходячи з обсягів, що фактично надаються в конкретному періоді. Так, за період з березня по грудень 2022 року нарахування були знижені, в середньому, від 11 до 64 відсотків від затвердженого тарифу.

 

Шановні мешканці (власники) квартир будинків корпорації «Авантаж», ПЕОЖБ з оптимізмом дивиться в наступний рік. Ваші квартири (Ваша власність) під надійним контролем та опікою.

 

З усіх питань, пов’язаних з експлуатацію Вашого житла, будь ласка, звертайтеся до нас (+380632986004 Кадигроб Сергій Володимирович).

 

Група компаній ПЕОЖБ Авантаж

«Ваша компанія, що завжди поруч»