Про роботу компанії у січні 2023 року

Шановні мешканці (власники) квартир будинків корпорації «Авантаж»!

 

Протягом січня місяця 2023 року робота групи компаній ПЕОЖБ Авантаж була направлена на забезпечення комфортних умов проживання, відновлення належного рівня сервісу, утримання та експлуатації житла.

 

Так, проведено планові роботи по технічному обслуговуванню, ревізії та ремонту електротехнічного та інженерного облаштування будинків, в тому числі насосного та теплогенеруючого обладнання, у випадку пошкодження або виходу з ладу – проведена їх заміна або необхідний ремонт для відновлення працездатності. За встановленим графіком здійснювалося прибирання будинків та прилеглої прибудинкової території, вивіз твердих побутових, забезпечувались (там де це було необхідно) контейнери для складування та вивозу великогабаритних відходів. На будинкових комунікаціях проведено необхідні ревізії, прочистки труб зливової та госпфекальної каналізації.

Виконувались аварійні роботи на комунікаціях та інженерному обладнанні з метою нормалізації роботи систем життєзабезпечення будинків після відключення/відновлення енергопостачання. Проведено роботи по налаштуванню штатної роботи протипожежної сигналізації (FAS), систем контролю доступу та відео-спостереження. Замінено акумуляторні батареї на ліфтовому обладнанні (блоки аварійної евакуації).

Замінено стояки (нижня зона) системи гарячого водопостачання із облаштування квартирних врізок з відновленням теплоізоляційного покриття в будинку по вул. Культури 22Б. Пошкоджене теплоізоляційне покриття відновлено також і в інших будинках, де це було необхідно. Відремонтовано ліфтові холи з заміною елементів підвісної стелі, що прийшли в незадовільний стан, в будинку по вул. Культури 22В. В будинку по вул. Ляпунова, 16 встановлено автоматичні клапани для скидання повітря із системи опалення, що унеможливлювало відновлення нормального опалення після вимкнення/вмикання електроенергії на котельню. Проведено ремонт пошкодженої покрівлі в будинку по пр. Архітектора Альошина, 5; замінено пошкоджену ділянку рециркуляційного трубопроводу на Целіноградській, 50Є. Продовжуються роботи по налагодженню нормальної роботи системи опалення по пр. Олександрівському, 69Д.

 

Більш конкретну інформацію стосовно планових, поточних та капітальних робіт, що вже зроблено та здійснюються безпосередньо у Вашому будинку ми щотижнево розміщуємо на сторінці Вашого будинку.

 

З усіх питань, пов’язаних з експлуатацію Вашого житла, будь ласка, звертайтеся до нас (+380632986004 Кадигроб Сергій Володимирович)

 

Група компаній ПЕОЖБ Авантаж

«Ваша компанія,

що завжди поруч»