Проект інвестиційної програми на 2024-2025 роки ПФ «А-ТЕТ»

До уваги споживачів надається проект “Інвестиційної програми на 2024-2025 роки” по ПФ «А-ТЕТ».

Інвестиційна програма визначається законом як пакет заходів, що спрямовуються на підвищення надійності та ефективності роботи системи теплопостачання, оновлення основних фондів, забезпечення обліку природних та енергетичних ресурсів, обсягів реалізації послуг та ін.

Розроблення інвестиційної програми зумовлено постановою Кабінету Міністрів України 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» із змінами, якою передбачено планування прибутку. Відповідно до пункту 27 при формування тарифів на теплову е нергію включається плановий прибуток, що передбачається для підвищення рівня надійності, доцільності та забезпечення ефективної роботи системи теплопостачання відповідно до інвестиційної програми ліцензіата. А також відповідно вимог Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 № 191 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації» з метою забезпечення технологічного обліку постачання теплової енергії, підвищення рівня організації виробництва розроблено Інвестиційну програму на 2021-2022 роки.

Предметом даної Інвестиційної програми є заходи, пов’язані з зниженням питомих витрат та втрат ресурсів, забезпеченням технологічного обліку постачання теплової енергії забеспечення якості послуг у сфері теплопостачання, а саме заміна лічильників опалення та гарячого водопостачання, заміна теплообмінного обладнання, заміна системи хімводопідготовки, заміна насоса загального котлового контуру, заміна баків системи гарячого водопостачання, заміна автоматичних повітровідвідників, заміна контролера автоматики керування системою опалення та гарячого водопостачання, заміна обчислювача теплового лічильника.

Впровадження Інвестиційної програми обумовлено великою ступеню зношеності основних фондів, зростання попиту населення на якісні послуги з теплопостачання.

Реалізація Інвестиційної програми дасть можливість:

– зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів;

– забезпечення технологічного обліку постачання теплової енергії;

– забезпечення якості послуг у сфері теплопостачання;

– виконання вимог чинного законодавства.


Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб з 18 березня 2024 року  до 31 березня 2024 року (включно) у письмовому та/або електронному вигляді:

– за адресою фірми:

м. Харків, вул. Культури, 20-В, 067-575-70-06,  е-mail: a-tet@cmail.com.ua

– за адресою Харківської міської ради:

м. Харків, площа Конституції, 7, тел. 057-760-77-77 , е-mail: info@dzkh.city.kharkiv.ua

Прикріплений

Proekt-Investytsijnij-programy-PF-A-TET-2024-2025