Про роботу компанії у квітні 2023 року

Шановні мешканці та власники

приміщень будинків групи компаній ПЕОЖБ «Авантаж»!

 

Протягом квітня місяця 2023 року в будинках групи компаній ПЕОЖБ «Авантаж» проводились планові регламенті роботи на технологічному обладнанні будинків, виконувались численні аварійно-відновлювальні роботи, виконувались роботи по заміні пошкоджених ділянок трубопроводів, ремонту (заміні тих, що вийшли з ладу) електротехнічних приладів систем контролю доступу, ліфтового господарства, світлотехнічного обладнання, ремонту підлоги, ліфтових холів, кронування та обрізання гілок, покос газонів.

 

Крім того, в будинку 9 по вул. Трінклера проведено ремонт вантажного ліфту, виконано (частину робіт буде продовжено) роботи по усуненню пошкоджень, що виникли внаслідок ракетно-артилерійських обстрілів: ремонт внутрішніх приміщень будинку 50Е по вул. Цілиноградській та виїмку фрагментів фасадного скління будинку по вул. Динамівська, 15А, зруйнованого вибухами.

 

В рамках підготовки до нового опалювального сезону розпочато роботу по підготовці котелень – за графіком, на частині будинків здійснено промивку котлових та внутрішньо-будинкових контурів теплообмінників від накипу.

 

Більш конкретну інформацію стосовно планових та поточних, що вже зроблено та здійснюються безпосередньо у Вашому будинку, ми щотижнево розміщуємо на сторінці Вашого будинку на сайті.

 

Група компаній ПЕОЖБ Авантаж

«Ваша компанія,

що завжди поруч»