Житловий комплекс «Олександрівський» (пр-т Олександрівський, 67)

Житловий комплекс «Олександрівський» (пр-т Олександрівський, 67)

Адреса: пр-т Олександрівський, 67 (пр-т Косіора, 67);

Район: Індустріальний (Орджонікідзевський);

Клас: Економ;

Технологія будівництва: цегляна;

Кількість поверхів: 9;

Стадія: проект реалізовано;

Дата здачі: 4 квартал 2017 р.

Опис

Донедавна одна з основних транспортних артерій району ХТЗ мала ім’я , мабуть, найзловіснішого українського функціонера сталінських часів – Станіслава Косіора. Багато років проспект був однією з найбезликіших ділянок Харкова, наче сама назва законсервувала місцевість у статусі совкової околиці.

Активний процес реабілітації міської топоніміки торкнувся цього району насамперед. Тепер проспект носить ім’я священомученика Олександра, архієпископа та покровителя харківського. І це им’я явно більш щасливе для цих місць. З появою Олександрівського храму духовний ренесанс переріс у якесь оновлення мирського характеру. Тут і парків стало більше, і місць для відпочинку, і навіть люди стали виглядати щасливішими і благообразнішими в піку стереотипу про ХТЗшних гопників, ща склався.

Останніми роками нудні околиці проспекту помітно пожвавились цікавими фасадами новобудов, серед яких особливо виділяється статна дев’ятиповерхівка від компанії «Авантаж». Це був один із перших будинків економ-класу на ХТЗ, збудований за стандартами якісного сучасного житла. Наслідуючи логіку проектувальників «Соцгородка» на ХТЗ, які мріяли про будинки небаченої комфортності, «Авантаж» продовжує своєрідну естафету зі зведення унікального житла.

Цього разу четвертим об’єктом «Авантажу» на ХТЗ став двійник клубного будинку, зведеного по вул. Клинська та відомого як «Смарагдове місто». Цей розкішний за задумом будинок цілком поєднується із запитами та можливостями мешканців центру, а ось для робочого спального району цей проект досі нечуваний. Починаючи від незвичайної елітарної архітектури споруди та закінчуючи його начинкою.

На Олександрівському проспекті точно відтворено не тільки складну і в усіх відношеннях вишукану геометрію та декор «Смарагдового міста», а й скурпульозно клонована сама концепція елітної будівлі. Матеріали тільки найвищої якості, високотехнологічні комунікації, автономне опалення, сучасне ліфтове обладнання, зручна і максимально укомплектована прибудинкова територія. До того ж, ЖК «Олександрівський» розташований у просторій зеленій зоні.

Робота інженерних систем будинку контролюється експлуатаційною компанією, що входить до складу компанії Авантаж – ТОВ «Підприємство з експлуатації та обслуговування житлових будинків «Олександрівський».

Інженер з експлуатації будинку (комендант) – Міркушова Тетяна Юріївна,

телефон: +380(96)-643-50-99.

Галерея

Інформація

Шановні мешканці будинку, у період з 07.05.2024 по 08.05.2024 проведено такі роботи: 07.05.24р – у місцях загального користування та технічних приміщеннях будинку проведено плановий огляд стану світильників освітлення та заміна ламп. 08.05.24р – проведено планові регламентні роботи з обслуговування обладнання електрощитової  будинку. 08.05.24р – в насосній будинку проведено планові регламентні роботи з обслуговування шаф керування […]

Детальніше

Шановні мешканці будинку, у період з 30.04.2024 по 01.05.2024 проведено такі роботи: 30.04-01.05.24р – проведено роботи з косовиці трави на газонах по периметру будинку.

Детальніше

Переглянути всю інформацію