ЖК “Крокус” (вул. Холодногірська, 18)

Адреса: м. Харків, вул. Холодногірська, 18;

Район: Холодногірський;

Клас: Комфорт;

Технологія будівництва: цегляна;

Кількість поверхів: 9;

Стадія: зданий в експлуатацію;

Дата здачі: 1 квартал 2021 р.

Опис

«КРОКУС» — житловий будинок з такою назвою «розквітнув» серед затишного та невтішного приватного сектору Холодної гори на вулиці Холодногірській (колишня вул. Єлізарова). Подібно до найранішої весняної квітки «Крокус» став первістком житлової забудови нового типу та якості в цьому районі. Саме він визначає нові чіткі та прозорі стандарти житла КОМФОРТ-класу.

Ця на вигляд тендітна і ніжна квітка витримує найпідступніші «капризи» і несподівані перепади клімату, залишаючись, при цьому, осторонь від житейських бур та моря суєтного міського життя, що штормить.

  • КОМФОРТ

Продумані планування з просторими кухнями, які мають вихід на лоджію. Раціональна організація простору житлових та підсобних приміщень. Оптимальний набір метражу на всі випадки життя, включаючи соціальний та сімейний статус.

  • ІНФРАСТРУКТУРА

В радіусі 1,5 км знаходяться: 6 шкіл, дитячі дошкільні заклади, кілька центрів художнього та спортивного розвитку; 5 закладів охорони здоров’я та медичних центрів, у тому числі й для дітей. У безпосередній близькості від будинку працює цілодобовий супермаркет.

  • ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Передчистове оздоблення. Автономне опалення двоконтурними котлами. Якісне скління вікнами REHAU. Архітектура будинку отримала нове образотворче рішення – ажурні декори для кондиціонерів. Рідкісний приклад трепетного ставлення до зовнішнього вигляду фасаду та прагматичного підходу до потреб мешканців.

  • РОЗМІЩЕННЯ

У пішій доступності пролягає одна з головних транспортних артерій міста — вул. Полтавський шлях, уздовж якої розкинулась насичена торговельно-розважальна зона з набором уподобань від ринку та фаст-фуду до luxury-маркетів та ресторанів.

Робота інженерних систем будинку контролюється експлуатаційною компанією, що входить до складу Групи компаній Авантаж – ТОВ «Підприємство з експлуатації та обслуговування житлових будинків «ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ».

Галерея

Інформація

Шановні мешканці будинку, у період з 20.02.2023 по 26.02.2023 проведено такі роботи: у підвалі будинку стаціонарно встановлений у приямок та підключений до системи каналізації дренажний насос №2 (монтаж та підключення дренажного трубопроводу); у підвалі будинку проведено очищення дренажного приямку – 1 шт. від мулу та піску.

Детальніше

Шановні мешканці будинку, у період з 13.02.2023 по 19.02.2023 проведено такі роботи: замінено світлодіодні панелі 600х600 мм в холах 1,2,3,6,7,8 та 9-го поверхів – 8 шт. та світлодіодна панель 1200х300 мм в холі 1-го поверху – 1 шт.; у підвалі будинку вирізано штробу в бетонній підлозі для прокладання труб при підключенні до системи каналізації дренажного […]

Детальніше

Переглянути всю інформацію