Житловий комплекс «ЖУРАВЛІ» (вул. Академіка Павлова, 158)

Житловий комплекс «ЖУРАВЛІ» (вул. Академіка Павлова, 158)

Адреса: вул. Академіка Павлова, 158;

Район: Салтівський;

Клас: Бізнес;

Технологія будівництва: монолітно-каркасна;

Кількість поверхів: 23;

Стадія: проект реалізовано;

Кількість корпусів: 2;

Дата здачі: 2020 р.

Опис

Новий житловий комплекс бізнес-класу розташований у 524 мікрорайоні найбільшого спального району міста – Салтівському житловому масиві.

Відсутність промислових підприємств, близькість рекреаційної зони Журавлівського гідропарку роблять цей район одним із найбільш екологічно привабливих у місті. При цьому житловий комплекс знаходиться в епіцентрі соціальної та ділової активності. За кілька хвилин ходьби від будинку знаходяться найбільші та найпопулярніші моли Харкова (ТРЦ “Дафі” та “Караван”); безліч точок гарячого харчування на будь-який смак, десятки шкіл, дитячих садків; безліч оздоровчих закладів та об’єктів охорони здоровь’я. Це місце також є найзручнішою транспортною розв’язкою, що дозволяє буквально за півгодини дістатись будь-якого району міста.

Проектуючи планування квартир, ми врахували як багаторічний досвід спілкування з клієнтами, іх побажання, так і передові європейські принципи організації житлового простору. Квартири, де все підпорядковано раціональному та сбалансованому комфорту, були здані в предчистовій обробці. Ця опція все більш популярна серед тих, хто цінує комфорт, час та власні нерви. Мешканцям ЖК «Журавлі» перед новосіллям не доведеться витрачати свої життєві та фінансові ресурсі на такі клопіткі роботи як:

  • Стяжка підлоги

Стяжка підлоги виконується товщиною близько 80 мм. Затирання стяжки виконується машинкою під рівну поверхню. На цю стяжку можна укладати плитку, ламінат, лінолеум та інші матеріали.

  • Підвіконня

Встановлюються глянцеві підвіконня з бічними заглушками.

  • Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи виконуються перед штукатурними роботами. Вимикачі та розетки встановлюються після штукатурки. Електричні групи виділені на освітлення, розетки житлової зони, розетки у ванній кімнаті, розетки в кухні та окрема група на холодильник. Електричний лічильник розташований в поверховому щиті у холі поверху.

  • Штукатурка стін

Штукатурка стін виконується машиною з використанням матеріалу МП-75 кнауф. Підготовлена поверхня готова під поклейку шпалер. У випадку необхідності фарбування стін власнику квартири необхідно додатково зашпаклювати стіни мультифінішною штукатуркою. В санвузлах штукатурка виконується цементно-піщаним матеріалом, оскільки плитка кладеться на шорстку поверхню.

Крім цього компанія «Авантаж» подбала і про власників автомобілей, для зручності яких у житловому комплексі є підземний паркінг на 116 машиномісць.

Дві вежі «Журавлей» – це ще й неординарне рішенні фасадного дизайну. Завдяки незвичайному декору, що запам’ятовується, наші гіганти вже стали унікальним орієнтиром, що позначив новий рівень якості життя! У «найавантажніших» будинках Салтівки!

Житлово-комунальні послуги мешканцям будинку надає – ТОВ «Підприємство з експлуатації та обслуговування житлових будинків «Журавлі».

Послуги централізованого опалення та постачання гарячої води надає – ПФ «А-ТЕТ».

Інженер з експлуатації будинку (комендант) – Скуфіна Любов Вікторівна,
телефон: +380(67)-571-85-37.

Галерея

Інформація

Шановні мешканці будинку, у період з 13.05.2024 по 18.05.2024 проведено такі роботи: 13.05.24р – у паркінгу будинку замінено пружину приводу секційних воріт. 15-18.05.24р – проведено покос трави по периметру прилеглої території до будинку. 16-17.05.24р – на прибудинковій території, у місцях загального користування та технічних приміщеннях будинку корп.№1, №2 проведено плановий огляд стану світильників та заміна […]

Детальніше

Шановні мешканці будинку, у період з 29.04.2024 проведено такі роботи: 29.04.24р – на прибудинковій території будинків корп.1,2 проведено підрізування чагарників.

Детальніше

Переглянути всю інформацію