Житловий комплекс «Люксембург» (I черга) (вул. Динамівська, 15-А)

Житловий комплекс «Люксембург» (I черга) (вул. Динамівська, 15-А)

Адреса: м. Харків, вул. Динамівська, 15-А;

Район: Шевченківський;

Клас: Преміум;

Технологія будівництва: монолітно-каркасна;

Кількість поверхів: 9;

Стадія: зданий в експлуатацію;

Дата здачі: 3 квартал 2021 р.

Опис

Прагнучи втілити ідею про бездоганний будинок, компанія «Авантаж» поставила перед собою завдання створити проект, який по праву можна буде вважати одним з кращих зразків сучасного житла класу «люкс».

Авторська архітектура та концепція Житлого комплексу «Люксембург» природно доповнюють природний ландшафт та поєднують усі критерії нерухомості класу «люкс».

Проста та тонко стилізована архітектура будівлі пов’язує її із загальноєвропейською культурою розвитку міського простору.

Зведений у районі лісопарку, що володіє вивіреним стилем та ексклюзивними авторськими рішеннями внутрішнього простору, сучасний Житловий комплекс «Люксембург» природно вписується у краєвид рекреаційної зони і може бути визначений як приклад якісного та коректного проникнення у складну містобудівну тканину одного з найпрекрасніших куточків Харкова.

Робота інженерних систем будинку контролюється експлуатаційною компанією, що входить до складу Групи компаній Авантаж – ТОВ «Підприємство з експлуатації та обслуговування житлових будинків «ЛЮКСЕМБУРГ 1».

Інженер з експлуатації будинку (комендант) – Коц Дмитро Миколайович,

телефон: +380(67)-570-08-42.

Галерея

Інформація

Шановні мешканці будинку, у період з 10.05.2024 проведено такі роботи: 10.05.24р – у підвалах будинку під.1-3 проведено профілактичне прочищення та промивання лежаків внутрішньобудинкової каналізації – 9 шт. , випусків у каналізаційні колодязі та дренажних приямків – 6 шт. 10.05.24р – проведено профілактичне прочищення та промивання лотків та колодязів зовнішньої каналізації будинку – 4 шт.

Детальніше

Шановні мешканці будинку, у період з 30.04.2024 проведено такі роботи: 30.04.24р- в місцях загального користування та технічних приміщеннях будинку під.1-3 проведено ревізію стану світильників та заміну ламп по робочих групах. 30.04.24р – проведено планові регламентні роботи з обслуговування обладнання електрощитової  будинку. 30.04.24р – в насосній  будинку проведено планові регламентні роботи з обслуговування шаф керування обладнанням. […]

Детальніше

Переглянути всю інформацію