Житловий комплекс «КЛЮЧ» (вул. Дмитра Антоненка, 49)

Адреса: вул. Дмитра Антоненка, 49;

Район: Шевченківський;

Клас: Бізнес;

Технологія будівництва: монолітно-каркасна;

Кількість поверхів: 17;

Стадія: проект реалізовано;

Кількість корпусів: 2;

Дата здачі: 2 квартал 2017 р.

Опис

Житловий комплекс «Ключ» – розташований на тихій та респектабельній вулиці Дмитра Антоненка. З вікон будинку відкривається мальовничий вид паркової зони Харкова: Саржин Яр, з одним із найчистіших джерел міста та купіллю, парк культури та відпочинку імені Горького, а також Ботанічний сад.

Кожна секція житлового комплексу забезпечена: автономними газовими котельнями, насосними секціями, що забезпечують необхідний тиск води на будь-якому поверсі будівлі, механічною системою очищення води, комплексом протипожежного захисту, безшумними сучасними ліфтами. В житловому комплексі «Ключ» передбачено ліфтове сполучення підземного паркінгу та житлових поверхів.

Житлово-комунальні послуги мешканцям будинку надає  – ТОВ «Підприємство з експлуатації та обслуговування житлових будинків «Фаворит».

Послуги централізованого опалення та постачання гарячої води надає  – ПФ «А-ТЕТ».

Інженер з експлуатації будинку (комендант) –

Диннік Інна Григоріївна

,
телефон: +380(67)-541-41-49.

Галерея

Інформація

Шановні мешканці будинку, у період з 13.06.2024 по 14.06.2024 проведено такі роботи: 13.06.24р – у паркінгу будинку під. №1 проведено планові регламентні роботи з обслуговування обладнання розподільних шаф освітлення – 4 шт.  13-14.06.24р – на прибудинковій території, у місцях загального користування та технічних приміщеннях будинку під.1,2 проведено плановий огляд стану світильників та заміна ламп по […]

Детальніше

Шановні мешканці будинку, у період з 03.06.2024 проведено такі роботи: 03.06.24р – для використання при обслуговуванні прибудинкової території будинку придбано шланг поливальний 1/2» 50 м.-1 шт.

Детальніше

Переглянути всю інформацію