ЖК “Резиденція” ( вул. Європейська, 46)

Адреса: м. Харків, вул. Європейська, 46;

Район: Шевченківський;

Клас: Преміум;

Технологія будівництва: монолітно-каркасна;

Кількість поверхів: 9;

Стадія: проект реалізовано;

Дата здачі: 4 квартал 2020 р.

Опис

В серці Шатилівки, найпрестижнішому районі Харкова, вперше за багато років, з’явився будинок аристократичного походження, справжній палац, королівська резиденція.
Унікальна споруда має акцентовано «нарядний», багато в чому казковий, вигляд, демонструючи розмаїття архітектурних рішень, що були почерпнуті з різних стилів минулого.

«Резиденція» — це своєрідний казковий сон архітектури, де все фантастично та непередбачувано, але водночас відчутно і реально. У цьому будинку архітектурні історизми вибагливо підмінюються тверезою функціональністю, а хитромудро вирішена стилістика тісно переплітається з найактуальнішими інженерними та соціальними запитами сучасності.

Планування та метраж, комунікації та ліфти, охорона та підземний паркінг, ретельно продумана мережа культурно-побутових та торгових об’єктів — все в «Резиденції» підпорядковано єдиній меті — забезпечити комфорт найвишуканішого, аристократичного порядку.

Житлово-комунальні послуги мешканцям будинку надає – ТОВ «Підприємство з експлуатації та обслуговування житлових будинків «Престиж 1».

Послуги централізованого опалення та постачання гарячої води надає – ПФ «А-ТЕТ».

Інженер з експлуатації будинку (комендант) – Джанболатова Руслана Гурамівна,
телефон: +380(67)-005-47-45.

 

Галерея

Інформація

Шановні мешканці будинку, у період з 16.05.2024 по 17.05.2024 проведено такі роботи: 16.05.24 р – у дворі будинку проведено покос трави на газонах. 16-17.05.24р – під. №3, під.№2 з боку лицьового фасаду будинку виконані роботи з фарбування  у два шари металевого огородження вхідних груп – зачистка, знежирення, фарбування –11 секцій.

Детальніше

Шановні мешканці будинку, у період з 06.05.2024 по 07.05.2024 проведено такі роботи: 06.05.24р – в котельні прочищені і промиті фільтри на подачі холодної води на підігрів (введення в котельню) D80 фланцевий – 1 шт., перед накопичувальним баком системи ГВП D80 фланцевий – 1 шт. , на циркуляції (зворот) гарячого водопостачання (перед циркуляційними насосами) D50 різьбовий […]

Детальніше

Переглянути всю інформацію