Житловий комплекс «ФАВОРИТ» (вул. Сумська, 130-Г)

Адреса: вул. Сумська, 130-Г;

Район: Київський;

Клас: De Luxe;

Технологія будівництва: монолітно-каркасна;

Кількість поверхів: 9;

Стадія: проект реалізовано;

Дата здачі: 2 квартал 2017 р.

Опис

Житловий комплекс «Фаворит» – будинок благородного походження, перший у Харкові проект класу de-luxе. Комплекс складається з трьох восьмиповерхових секцій, розташованих у вигляді підкови.

У будинку реалізована концепція будинку клубного типу – всього 84 квартири, загальна площа яких – 11902 кв.м. Велика прибудинкова територія займає більше 12 тис. кв.м. В кожній квартирі передбачені котли для індивідуального оплаення. Кожна з трьох секцій будинку обладнана панорамним та вантажними ліфтами. Окрім житлових поверхів будинку, панорамний ліфт здійснює зупинки у паркінгу і на найвищій точці – оглядовому майданчику будинку.

Робота інженерних систем будинку контролюється експлуатаційною компанією, що входить до складу компанії Авантаж – ТОВ «Підприємство з експлуатації та обслуговування житлових будинків «Фаворит».

Будівля оснащена дворівневим підземним паркінгом на 168 автомобілів мешканців. Розрахунок проводився за класом будинку два паркувальних місця на одну квартиру. В свою чергу для гостей передбачено надземну стоянку. Паркінг знаходиться під цілодобовою охороною, в ньому працюють системи опалення, освітлення, автоматичного пожежогасіння, а також сервісна служба.

Інженер з експлуатації будинку (комендант)– Коц Дмитро Миколайович
телефон: +380(67)-570-08-42.

Галерея

Інформація

Шановні мешканці будинку, у період з 09.05.2024 проведено такі роботи: 09.05.24р – у підвалах будинку під.1-3 проведено профілактичне прочищення та промивання лежаків внутрішньобудинкової каналізації  – 12 шт. , випусків у каналізаційні колодязі та дренажних приямків – 3 шт. 09.05.24р – проведено профілактичне прочищення та промивання лотків та колодязів – 7 шт. зовнішньої каналізації будинку під.1-3. […]

Детальніше

Шановні мешканці будинку, у період з 29.04.2024 проведено такі роботи: 29.04.24 р – під.1-3 у холах 2-8-го поверху проведено планові регламентні роботи з обслуговування обладнання розподільних поверхових шаф – 42 шт. 29.04.24 р – на прибудинковій території будинку проведено покос трави на газонах. 29.04.24р – проведено роботи з діагностики та відновлення роботи системи контролю доступу […]

Детальніше

Переглянути всю інформацію