Повідомлення про уточнення нарахувань послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 року

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

 ПРИВАТНА ФІРМА «А-ТЕТ» ІНФОРМУЄ:

Про уточнення розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 року

28.12.2019р. ПФ «А-ТЕТ» було розміщено «Інформацію про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 року».

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» теплопостачальні підприємства можуть приймати рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам  через зміну вартості природного газу.

Приватною фірмою «А-ТЕТ», як теплопостачальним підприємством, для забезпечення загальносуспільних інтересів та усвідомлюючи соціальне значення перерахунку вартості послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води, було прийнято рішення щодо зміни розміру нарахувань за грудень 2019 року для своїх споживачів. На початку січня 2020р. було здійснено попередній перерахунок вартості теплової енергії, з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України №1082 від 24.12.2019р., яка наділяє наше підприємство правом приймати рішення щодо зміни вартості послуг з теплопостачання для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу, що використовується для виробництва цих послуг.

Станом на 31.01.2020 р. з урахуванням фактичної ціни на природний газ уточнене коригування вартості послуг за грудень 2019 року з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів виконано з урахуванням перерахованої вартості  теплової енергії та складає:

– вартість послуг з централізованого опалення — 1190,05 грн на 1 Гкал (з ПДВ), зменшення на 21,45%

– вартість послуг з централізованого постачання гарячої води — 104,51 грн на 1 куб.м (з ПДВ) зменшення на 17,18%;

Відповідне зменшення нарахувань буде відображено в уточнених січневих платіжках за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за грудень 2019 року, які ви маєте отримаєте на протязі 3-х днів.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що 28 січня 2020  року від АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» нашим підприємством було отримано проект додаткової угоди до договору постачання природного газу про зміну ціни природного газу з 01.01.2020р. по 31.01.2020р. На сьогодні триває процедура оформлення додаткових угод та буде проведене відповідне чергове коригування вартості послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів за січень 2020 року, що буде відображено у лютневих платіжках.

Просимо Вас, сплатити отримані платіжки за грудень 2019р. як можна швидше, з метою недопущення утворення заборгованості. Нагадуємо, що у разі несплати Вами послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, ПФ «А-ТЕТ» не зможе здійснювати авансові платежі АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» за постачання природного газу та буде вимушено обмежити (припинити) надання комунальної послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води споживачам для запобігання можливих наслідків по припиненню постачання природного газу від АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

З повагою, Адміністрація ПФ «А-ТЕТ»

Прикріплений

31.01.2020 р. «Повідомлення про уточнення нарахувань послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 року».pdf