Інформація про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 року

ПРИВАТНА ФІРМА «А-ТЕТ» ІНФОРМУЄ:

 

Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 року

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» теплопостачальні підприємства можуть приймати рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам  через зміну вартості природного газу.

Приватна фірма «А-ТЕТ», як теплопостачальне підприємство, усвідомлюючи соціальне значення перерахунку вартості послуги з  централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води, прийняла рішення щодо зміни розміру нарахувань за грудень 2019 року для своїх споживачів.

Головною умовою зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої є зниження ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), придбаного у відповідному місяці опалювального сезону та ціни природного газу (без урахування зміни тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу, торговельної надбавки (націнки) постачальника), що врахована у структурі тарифів на теплову енергію та відповідно тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, встановлених уповноваженими органами.

Приватна фірма «А-ТЕТ» здійснила перерахунок вартості теплової енергії, з урахуванням фактичної ціни на природний газ.

В свою чергу перерахунок вартості послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів виконано з урахуванням перерахованої вартості  теплової енергії та складає:

– вартість послуг з централізованого опалення — 1397,52 грн на 1 Гкал (з ПДВ);

– вартість послуг з централізованого постачання гарячої води — 119,70 грн на 1 куб.м (з ПДВ);

Відповідне зменшення нарахувань буде відображено у січневих платіжках за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за грудень 2019 року.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що сума на відшкодування місцевих пільг за грудень 2019р. визначена згідно з п. 53 Правил №630, без врахування проведеного перерахунку.

 

 

 

З повагою

Директор ПФ «А-ТЕТ»                                                                                                                                                                                     В.О.Бердніков

Прикріплений

28.12.2019 р. «Інформація про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за грудень 2019 року».pdf