ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ, ВЛАСНИКИ/ОРЕНДАРІ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ, РОЗТАШОВАНИХ В ЖИТЛОВИХ БУДИНКАХ! ПРИВАТНА ФІРМА «А-ТЕТ» ІНФОРМУЄ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2021 №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу» теплопостачальні підприємства можуть приймати рішення щодо зміни розміру нарахувань у зв’язку із щомісячною зміною ціни природного газу, що використовуються для надання послуги відповідній категорії споживачів.

 

 

Приватною фірмою «А-ТЕТ», як теплопостачальним підприємством, для забезпечення загальносуспільних інтересів, було прийнято рішення щодо зміни розміру нарахувань за жовтень 2021 року для своїх споживачів. Було здійснено перерахунок вартості теплової енергії, з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України №1209 від 10.11.2021р., яка наділяє наше підприємство правом приймати рішення щодо зміни вартості послуг з теплопостачання для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу, що використовується для виробництва цих послуг.

 

Станом на 30.11.2021р. з урахуванням фактичної ціни на природний газ, яка становить за жовтень 2021 року – 20641,50грн. (без ПДВ) за 1000 куб.м. В тарифі закладена вартість газу -6235,51 грн. (без ПДВ) за 1000 куб.м. Збільшення ціни становить 231%.

Перерахована вартість послуг за жовтень 2021 року з постачання теплової енергії для споживачів виконана з урахуванням перерахованої вартості теплової енергії та складає:

– вартість послуг з централізованого опалення — 3868,32 грн. на 1 Гкал (з ПДВ).

– вартість послуг з централізованого постачання гарячої води — 304,78 грн. на 1 куб.м (з ПДВ).

 

Відповідна зміна розміру нарахувань буде відображена в листопадних квитанціях за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за жовтень 2021 року.

 

Просимо Вас, сплатити заборгованість за жовтень 2021р. як можна швидше. Нагадуємо, що у разі несплати Вами послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, ПФ «А-ТЕТ» не зможе здійснювати платежі Товариству з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» за постачання природного газу та буде вимушено обмежити (припинити) надання комунальної послуги з постачання теплової енергії споживачам для запобігання можливих наслідків по припиненню постачання природного газу від Товариства з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

 

 

З повагою,

Адміністрація ПФ «А-ТЕТ»

Прикріплений

povidomlennya-spozhivacham-nezhitl-primishhen-30112021.doc
povidomlennya-spozhivacham-nezhitl-primishhen-30112021.pdf