Повідомлення про корегування розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за лютий 2020 року

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ!

 ПРИВАТНА ФІРМА «А-ТЕТ» ІНФОРМУЄ:

«Про корегування розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за лютий 2020 року»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» теплопостачальні підприємства можуть приймати рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам  через зміну вартості природного газу.

Приватною фірмою «А-ТЕТ», як теплопостачальним підприємством, для забезпечення загальносуспільних інтересів та усвідомлюючи соціальне значення перерахунку вартості послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води, було прийнято рішення щодо зміни розміру нарахувань за лютий 2020 року для своїх споживачів. Було здійснено перерахунок вартості теплової енергії, з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України №1082 від 24.12.2019р., яка наділяє наше підприємство правом приймати рішення щодо зміни вартості послуг з теплопостачання для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу, що використовується для виробництва цих послуг.

Станом на 29.02.2020 р. з урахуванням фактичної ціни на природний газ коригування вартості послуг за лютий 2020 року з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів виконано з урахуванням перерахованої вартості  теплової енергії та складає:

– вартість послуг з централізованого опалення — 1150,92 грн на 1 Гкал (з ПДВ), зменшення на 24,09%

– вартість послуг з централізованого постачання гарячої води — 101,40 грн на 1 куб.м (з ПДВ) зменшення на 19,65%;

Відповідне зменшення нарахувань буде відображено в березневих платіжках за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за лютий 2020 року.

Просимо Вас, сплатити отримані платіжки за лютий 2020р. як можна швидше, з метою недопущення утворення заборгованості. Нагадуємо, що у разі несплати Вами послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, ПФ «А-ТЕТ» не зможе здійснювати авансові платежі АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» за постачання природного газу та буде вимушено обмежити (припинити) надання комунальної послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води споживачам для запобігання можливих наслідків по припиненню постачання природного газу від АТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

З повагою,

Адміністрація ПФ «А-ТЕТ»

Прикріплений

02.03.2020 р. «Повідомлення про корегування розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за лютий 2020 року».pdf
Наказ №3 від 28 лютого 2020 р. (ПФ «А-ТЕТ»)