Інформація про корегування розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за квітень 2020 року

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ!

 ПРИВАТНА ФІРМА «А-ТЕТ» ІНФОРМУЄ:

Про корегування розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за квітень 2020 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» теплопостачальні підприємства можуть приймати рішення щодо зміни розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води споживачам  через зміну вартості природного газу.

Приватною фірмою «А-ТЕТ», як теплопостачальним підприємством, для забезпечення загальносуспільних інтересів та усвідомлюючи соціальне значення перерахунку вартості послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води, було прийнято рішення щодо зміни розміру нарахувань за квітень 2020 року для своїх споживачів. Було здійснено перерахунок вартості теплової енергії, з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України №1082 від 24.12.2019р., яка наділяє наше підприємство правом приймати рішення щодо зміни вартості послуг з теплопостачання для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу, що використовується для виробництва цих послуг.

Станом на 30.04.2020 р. з урахуванням фактичної ціни на природний газ коригування вартості послуг за квітень 2020 року з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів виконано з урахуванням перерахованої вартості  теплової енергії та складає:

– вартість послуг з централізованого опалення — 1048,20 грн. на 1 Гкал (з ПДВ), зменшення на 30,82%

– вартість послуг з централізованого постачання гарячої води — 98,76 грн. на 1 куб.м. (з ПДВ) зменшення на 21,75%;

Відповідне зменшення нарахувань буде відображено в травневих платіжках за отримані послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та теплову енергію за квітень 2020 року.

Просимо Вас, сплатити отримані платіжки за квітень 2020р. як можна швидше, з метою недопущення утворення заборгованості.

 

З повагою,

Адміністрація ПФ «А-ТЕТ»

Прикріплений

30.04.2020 р. «Інформація про корегування розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за квітень 2020 року».pdf